Про нас Calpeda.in.ua


Calpeda.in.ua - інтернет-магазин насосного обладнання та автоматики італійських виробників.

  • Прямі поставки.
  • Свій сервісний центр із складом запчастин.
  • Повне обслуговування: ремонт насосів, монтажні роботи, введення в експлуатацію, технічні консультації, гарантійне обслуговування.


Pedrollo

Pedrollo була заснована у 1974 році. В даний час є одним із світових лідерів у виробництві побутових електронасосів. Виробничі майданчики компанії становлять 80 000 м², асортимент продукції налічує понад 100 моделей. Компанія відрізняється високим рівнем автоматизації виробництва, контролем всього циклу, а також запровадженням сучасних технологічних рішень.

Верстати-автомати та передові виробничі лінії дозволяють виготовляти понад 2 000 000 електронасосів на рік.

Надається широкий асортимент продукції, здатний задовольнити основну частину побутових потреб, а також потреби промисловості, комунального та сільського господарства.

Calpeda

Компанія заснована у 1959 році в Італії. Протягом 36 років генеральним директором компанії була Лічія Меттіфого, яка керувала компанією створеною братом Вініцій, розвиваючи нові напрямки та розширюючи асортимент обладнання, що виробляється.

У 1968 році була завершена серія відцентрових насосів потужністю до 10 к.с., почалося виробництво нової серії відцентрових насосів NMD з подвійним протилежним робочим колесом, були закодовані всі моделі, створені з 1959 по 1965 р. Також були зроблені креслення для серії NС циркуляції води у системах опалення для побутового застосування.

У 1970 році Calpeda налічувала 105 робітників, 17 співробітників та виробництво близько 600 насосів на добу. На початку 70-х Calpeda переживала етап консолідації.

Продовживши розширення серії NM та проектування серії NМ 65/250 з двигунами 30, 40 та 50 к.с. які перевершили попередні показники (попередні серії досягали максимуму 25 к.с.). Це зробило необхідним будівництво опори 32x470 для версії N, з муфтою та окремим двигуном.

Calpeda сьогодні налічує 250 співробітників на заводі в Montorso та виробляє понад 2000 типів насосів з потужністю від 0,5 до 225 к.с. Для деяких моделей є композиція з п'яти різних матеріалів, кожен з яких має свої характеристики.

Zenit

Компанія Zenit заснована Уго Дзені наприкінці 50-х років для випуску та ремонту електродвигунів та гідравлічних насосів. У 1985 році підприємство робить стратегічний вибір та вирішує сфокусувати своє виробництво на занурювальних насосах фекальної та дренажної групи. 1990 відзначений для компанії Zenit виходом на зарубіжні ринки: Європа, Азія та Південна Америка.

У 1995 році отримує сертифікацію UNI-EN-ISO 9001. 1998-2002 роки: компанія виходить на нові ринки, розширює гаму продукції з обробки відпрацьованих вод: змішувачі, аератори, окислювачі. У 2001 році засновується компанія APEX, що випускає програмне забезпечення, що входить до складу концерну Zenit.

Між 2003 та 2004 роками Зеніт отримує сертифікацію UNI-EN-ISO 9001:2000. З 2006 по 2008 рік Zenit розширює свою площу в Сан Чезаріо (Італія), тепер вона займає 19 000 м.кв. і розпочинаються роботи зі створення випробувального басейну. У 2009 році відкривається нове регіональне представництво EMEA (Європа та зона Середньої Азії) у Люксембурзі; 3000 м.кв. закритих приміщень на загальній площі 6500 м.кв. Станом на 2015 рік Zenit складається із чотирьох окремих підрозділів:

  • Zenit Italia: виробнича та комерційна компанія для італійського ринку.
  • Zenit Pumps Suzhou: виробнича та комерційна компанія для китайського ринку.
  • Zenit Asia Pacific: комерційна компанія, регіональне представництво для ринку Тихоокеанської Азії та Океанії.
  • Zenit Europe: комерційна компанія, регіональне представництво для Європи, Близького Сходу та Африки.

Консультація

Якщо вам складно визначитись с вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Знайти

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтесь пошуком по магазину

Вигідно

Купуючи у нас, ви
не переплачуєте посередникам.

Зв'язатися з нами